AC Milan – Verona typy bukmacherskie i kursy na mecz. Jakie zakłady oferują legalni bukmacherzy?

AC Milan – Verona typy bukmacherskie i kursy na mecz. Jakie zakłady oferują legalni bukmacherzy?

Sytuacja, jeśli chodzi o układ tabeli we włoskiej Serie A jest więcej niż ciekawa. W górnej części całego zestawienia różnice są bardzo małe, dlatego każdy mecz dla liderujących drużyn powinien być na wagę złota. Przy okazji nadchodzącej kolejki, świetnie zapowiada się chociażby pojedynek AC Milan – Verona. I nie chodzi jedynie o aspekt rywalizacji sportowej, ponieważ stosunkowo duża liczba osób skupia się na kwestiach kursów i typów bukmacherskich.

Faworytami wydają się być piłkarze gospodarzy, aczkolwiek dalsze części tego tekstu potwierdzą, że niekoniecznie wszystko przemawia na ich korzyść. Wszystkie zaprezentowane kursy czy współczynniki pochodzą ze stron bukmacherskich – STS oraz Fortuna.

AC Milan – Verona typy bukmacherskie i zapowiedź meczu

Przed samym procesem obstawiania warto się w pierwszej kolejności, co jest szczególnie warte tworzenia konkretnych kuponów. W tej chwili, poza prognozą końcowego rezultatu, do głosu dojdzie kilka zdarzeń dotyczących zazwyczaj pobocznych zdarzeń. Wśród nich znajdziemy:

  • kurs dotyczący osiągnięć strzeleckich. Patrząc tylko na wysokość poszczególnych kursów, wydaje się, że bramkę w tym meczu zdobędzie przede wszystkim Zlatan Ibrahimović. Na stronie firmy STS, kurs na takie zdarzenie kształtuje się nieco ponad poziom 2.00.
  • perspektywę strzelenia bramek przez obie drużyny. Zakłady bukmacherskie Fortuna w kontekście typów bukmacherskich w kwestii podobnego obrotu spraw proponują nam skupienie się na współczynniku równym 1.67.

Poza tym, świetnie wyglądają kursy bukmacherskie mówiące o wskazaniu dokładnego wyniku. Rezultat 1:0 dla AC Milanu oceniono po kursie 3.55.

Kto faworytem meczu AC Milan – Verona?

W kontekście pewniaków w typach bukmacherskich zaskoczenia raczej nie będzie. Prowadzący w tabeli włoskiej Serie A Milan, otrzyma mocny kredyt zaufania. I to zarówno od ekspertów tworzących kursy bukmacherskie na stronie STS oraz Fortuna. Na ten moment wygraną mediolańczyków pierwsza z firm ocenia po współczynniku równym 1.47. Zakłady bukmacherskie Fortuna proponują nam minimalnie niższy kurs – 1.46.

AC Milan – Verona kursy bukmacherskie

AC Milan (1) Remis (X) Verona (2)
Fortuna 1.46 4.70 7.50
STS 1.47 4.75 6.30
Betclic 1.46 5.00 6.80
Betfan 1.45 4.75 6.50
LVBET 1.44 4.85 7.20
PZBuk 1.42 4.80 7.00
Totolotek 1.44 4.80 6.79
Superbet 1.48 4.70 6.60

Artykuł przygotował Sebastian Zalewski z serwisu Bets.pl

O autorze

Nikodem Potocki

Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.