01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19394dn.-1godz.-23min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Shinji Kagawa dołączy do Hondy w Milanie?

Shinji Kagawa dołączy do Hondy w Milanie?

Wczoraj na Goal.com (zdaje się) czytałem informację jakoby AC Milan zainteresowany był sprowadzeniem do siebie zawodnika, którym jest Shinji Kagawa. Stwierdziłem, że plotkę tę trzeba zignorować, bo to nie mogła być prawda. Dziś jednak, kiedy plotka ta pojawiła się na kolejnych serwisach, to uznałem, że też sobie popiszem o sprawach nierealnych.

Shinji Kagawa to zawodnik na pewno utalentowany, który wielką karierę rozpoczął od gry w Borussi Dortumnd, w której przyćmił naszego Roberta Lewandowskiego. Szybko się wybił i wyjechał na wyspy, gdzie w Manchesterze United wyraźnie przygasł. Zawodnik podobno jest sfrustrowany i nie podoba mu się jego pozycja w obecnym klubie, przez co myśli o jego zmianie. Według mnie faworytem do sprowadzenia Japończyka będzie Borussia Dortmund.

Niewąpliwie posiadanie dwóch skośnookich zawodników byłoby atrakcyjne marketingowo. Jak jednak widać i po jednym i po drugim, Japończycy powoli dostosowują się do nowych klubów. Przed sprowadzeniem Kagawy poczekałbym na odejście Hondy, bo tak się to pewnie skończy 😉 Tym bardziej, że słono trzeba za niego zapłacić oferując mu później pensję na poziomie 5-6mln euro.

Kursy na mecze Milanu

AC Milan - Tottenham Hotspur

Liga Mistrzów

14/02/2023 / 21:00

AC Milan - Tottenham Hotspur

Liga Mistrzów

14/02/2023 / 21:00

Polub nas na FB!

Kursy na mecze Serie A

Lazio Rzym - Atalanta

Serie A (Liga Włoska)

12/02/2023 / 01:00

Partner serwisu

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.