Rami się zakochał? Ja mu się nie dziwię!

Rami się zakochał? Ja mu się nie dziwię!

Ostatnio już pisaliśmy o tym, że Adil Rami wyraził jasną chęć pozostania w Milanie. Dziś jednak zawodnik poszedł krok dalej i przyznał, że Milan jest klubem, w którym z wielką chęcią zakończyć chciałby karierę. Czy ta deklaracja nie jest zbyt odważna? Czy nie trąci podlizywaniem się? Nie wiem. Wiem natomiast, że dla mnie zrozumiała, bowiem sama bardzo łatwo zakochałam się w Milanie i wcale nie dziwi mnie to, że kogoś innego spotkał ten sam los.

Ciepłe słowa Ramiego

Poniżej zamieszczam wypowiedź Ramiego, która bardzo rozgrzała moje serce.

„Milan powróci do wygrywania, ponieważ to jest wspaniały klub, który tworzył historię piłki nożnej. Jako chłopiec widziałem Alessandro Nestę i on został moim pierwowzorem. Potem grał w Milanie, stał się dla mnie odniesieniem. Teraz ja sam tu jestem i chcę zakończyć karierę w barwach Rossonerich”.

Wiecie, przywiązanie, duma i zadowolenie z reprezentowania naszych barw to kwestia bardzo ważna. Dla mnie więc Rami jest zawodnikiem, który powinien pozostać w Milanie. Bo na to zasługuje. Nie tylko z powodu gry.

O autorze

Katarzyna Zajkowska

Cześć, nazywam się Kasia i jestem oddaną fanką Milanu. Milanowi kibicuję od 10 już lat i z niecierpliwością czekam, aż minie tych lat więcej. Moim ulubionym zawodnikiem Milanu był, jest i będzie Paolo Maldini. Liczę na to, że uda mi się dostarczyć Wam masę interesujących artykułów, które pozwolą na zapoznanie się z bieżącą sytuacją w Milanie. Forza Milan!

Kursy na mecze Milanu

Kursy na mecze Serie A

Następny mecz

Poprzedni mecz

Terminarz i wyniki Serie A

Tabela Serie A

Najlepsi strzelcy Serie A

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.